POLOMIO POLA SVLAČIONICE I LUPAO ŠAMARE IGRAČIMA NA POLUVREMENU! Samo u Srbiji: Trener Dinama otkrio kako je motivisao igrače za preokret IZ DVA U JEDAN! (VIDEO)

delio vaspitne

Fudbaleri Dinama iz Vranja posle preokreta u drugom poluvremenu savladali su na svom terenu Spartak iz Subotice, a trener domaćeg tima Dragan Antić otkrio je nakon meča kako je motivisao svoje fudbalere.

Vranjanci su posle prvih 45 minuta igre gubili 0:1, a u drugom delu meča su postigli dva gola i tako došli do vredna tri boda. Strelci za Dinamo bili su Macoukas u 48. minutu i i Gašić u 51. minutu utakmice.

Antić je otkrio šta se dešavalo u svlačionici Dinama na poluvremenu.

"Na poluvremenu sam ušao, polomio pola svlačionice, nekima sam možda i vaspitnu udario...Onako igrati za Dinamo, ono je tragedija. Ne može da se igra za Dinamo, da nosiš dres Dinama i da se boriš tako. Moraš da ostaviš srce na terenu ako hoćeš da igraš za Dinamo. Pojedinci će završiti karijeru u Dinamu ovom utakmicom, jer vidim da ne mogu na njih da računam", rekao je Antić.

Pobeda protiv Spartaka ostavila je Vranjance u "životu". U poslednjem kolu igraju protiv Bačke u gostima, biće to direktan duel u borbi za opstanak u Superligi Srbije.