KRAJ RUMUNSKOG SNA! Nemačka u finalu EP za mlade! Čekamo drugog finalistu! (VIDEO)

kiša golova

Mlada fudbalska reprezentacija Nemačke plasirala se danas u finale Evropskog prvenstva u Italiji i San Marinu, pošto je u polufinalu u Bolonji pobedila Rumuniju sa 4:2.

Nemačka je povela u 21. minutu golom Nedima Amirija, a rezultat je zatim preokrenuo Georgi Puškaš. On je prvo izjednačio u 26. minutu, a zatim je postigao pogodak za vodjstvo u 44. minutu. Nemačka je izjednačila u 51.

minutu golom Djan-Luke Valdšmita iz penala, a isti igrač je u 90. minutu postigao i treći gol za svoj tim, iz slobodnog udarca.

Konačan rezultat postavio je Amiri, svojim drugim golom na meču, u četvrtom minutu nadoknade vremena.

U drugom polufinalu večeras igraju Španija i Francuska.