HLADAN TUŠ U ESTONIJI: Flora razbila Radnički, težak posao je pred Nišlijama (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE

Fudbaleri Radničkog poraženi su od Flore u Estoniji 2:0 (0:0) u prvom meču 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Igrao se 75. minut kada je rezervista Lepik iskoristio gužvu u petercu Radničkog i praktično sa gol-linije poslao loptu u mrežu rivala.

U 90. minutu usledio novi hladan tuš za Nišlije. Vasiljev je šutirao iz dobre pozicije, Petrović je odbranio njegov pokušaj, usledio je novi pokušaj najboljeg igrača estonskog sastava, ali i nova odbrana golmana Radničkog, a prosto je neverovatno da je Vasiljev dobio i treću priliku, koju je iskoristio, 2:0 za Floru, težak zadatak je pred ekipom Radničkog.

Revanš meč je na programu naredne sedmice u Nišu.

FLORA – RADNIČKI 2:0 (0:0)

Strelci: Mark Andres Lepik 75, Vasiljev 88

Stadion: Le Kok Arena