ČUDO IZ BAČKE TOPOLE: TSC sa igračem manje pobedio Spartak! Debitant na vrhu tabele! Brđani se oporavili od Moldea

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras Spartak u Subotici 2:1 u utakmici trećeg kola Superlige Srbije.

Debitant u eliti i dalje ima stoprocentan učinak i nalazi se na vrhu tabele, zajedno sa Vojvodinom, sa po devet bodova.

Ekipa iz Bačke do trijumfa u Subotici je došla iako je celo drugo poluvreme igrala sa igračem manje.

TSC je poveo već u trećem minutu golom Lukića iz penala. I Spartak je imao pirliku sa bele tačke, koju je Obradović u 42. minutu propustio, ali je u nastavku ipak zatresao mrežu i doneo izjednačenje.

U sudijskoj nadoknadi vremena prvog poluvremena "pocrveneo" je Varga, pa su gosti do kraja igrali sa igračem manje, ali im to nije smetalo da dođu do celog plena. Učinili su to zahvaljujući pogotku Milićevića u 74. minutu.

Čukarički je golom Slobodana Tedića već u sedmom minutu pobedio surdulički Radnik na Banovom brdu i pokazao da se oporavio od poraza od Moldea.

"Brđani" iz dva meča imaju šest bodova, dok Spartak i Radnik dele deveto mesto sa po tri boda iz isto toliko utakmica.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Starsport)