LUIS SUAREZ DIGAO NOU KAMP NA NOGE: Barselona u 90. minutu srušila Arsenal! Navijači videli Grizmana i De Jonga

MESI NIJE IGRAO

Fudbaleri Barselone pobedili su Arsenal na "Nou Kampu" 2:1 (0:1) i osvojili "Trofej Đoan Gamper".

Reč je o meču pripremnom meču, ali tribine stadiona Barselone tradicionalno su bile ispunjene.

Domaćoj publici predstavile su se novajlije, pre svih Grizman i De Jong, a na kraju su Katalonci slavili pobedu posle preokreta.

Lionel Mesi nije igrao, ali prvi meč na ovim pripremama zaigrao je Luis Suarez, koji je na kraju i odlučio pobednika.

Gosti su poveli golokm Obamejanga u 36. minutu, u 69. Mejtland-Najls je autogolom izjednačio, a konačan rezultat postavio je Suarez u 90. minutu.

Arsenalu je ovo generalna proba pred start Premijer lige, dok će tim Ernesta Valverdea igrati još pripremnih utakmica.