KAPITENSKI, NEGO KAKO! Dušan Tadić ponovo pogodio i odveo svoj Ajaks u Ligu šampiona! (VIDEO)

MAJSTOR

Srpski reprezentativac i kapiten Ajaksa Dušan Tadić postigao je pogodak u pobedi svog Ajaksa u revanš meču sa ekipom Apoela u okviru plej-ofa za Ligu šampiona.

Tadić je postigao drugi pogodak na meču u 80. minutu meča na asistenicju iskusnog Holanđanina Klasa Jan Huntelara. Ovih golom Ajaks je overio plasman u grupnu fazu Lige šampiona, pošto je prvi duel ova dva tima okončan bez golova.

Strelac prvog gola u Amsterdamu bio je Alvarez u 43. minutu meča, koji je pogodio na asistenciju Zijeha.

Osim Ajaksa, svoje mesto u elitnom fudbalkom takmičenju overili su večeras Slavia i Klub Briž. Klub iz Praga slavio je sa 1:0, baš kao i u prvom meču u Rumuniji, dok su Belgijanci sa 2:1 bili bolji od Laska iz Linca.

Žreb za grupnu fazu Lige šampiona je sutra od 18 časova u Monaku, a Kurir će biti jedini srpski mediji na licu mesta.

Grupna faza Lige šampiona strartuje 17. i 18. septembra.