POSLE PREOKRETA DO TRI BODA NA BANJICI: Čukarički goleadom do pobede nad Radom!

SUPERLIGA

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u gostima posle preokreta Rad sa 3:2 u zaostaloj utakmici drugog kola Super lige Srbije.

U vrlo uzbudljivom meču na Banjici vidjeno je pet golova, dva preokreta, penal i crveni karton.

Čukarički je bolje počeo utakmicu i poveo preko Milutina Vidosavljevića u šestom minutu.

U završnici prvog poluvremena ipak je došlo do pada koncentracije u ekipi s Banovog brda, pa je Rad preokrenuo golovima Miloša Šake u 39. i Miloša Trifunovića u 43. minutu.

Čukarički je u drugom poluvremenu pokušavao da probije odbranu "gradjevinara", ali su tek u 77. minutu uspeli da dodju do prilike i to pošto je Miloš Šaka skrivio jedanaesterac, a ujedno i zaradio drugi žuti karton.

Siguran izvodjač penala bio je Marko Docić, da bi preokret "brdjanim" doneo Luka Stojanović u 87. minutu.

Čukarički je peti sa 12 bodova, dok je Rad 10. sa šest.