BAJERN SILOVIT PRED ZVEZDU: Bavarci razmontirali Dizeldorf na strani, poraz Menhengladbaha (VIDEO)

našpanovali se

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas u gostima ekipu Diseldorfa sa 4:0, u utakmici 12. kola nemačke Bundeslige.

Bajern je pitanje pobednika na ovom meču rešio posle prvog poluvremena golovima Benžamena Pavara u 11, Korantena Tolisa u 27. i Serža Gnabrija u 34. minutu. Ubedljivu pobedu Bajerna potvrdio je Filipe Kutinjo u 70. minutu.

Bajern je upisao sedmu pobedu od početka šampionata i trenutno je drugi na tabeli sa 24 boda, odnosno ima bod manje od prvoplasirane Borusije Menhengladbah koja je danas izgubila od Union Berlina sa 2:0.

Fudbaleri Šalkea pobedili su u gostima Verder sa 2:1 i nakon šeste pobede u šampionatu trenutno su četvrti na tabeli sa 22 boda. Strelci za Šalke na današnjem meču bili su Amin Arit i Benito Raman, dok je jedini gol za Verder postigao Juja Osako.

Volfsburg je slavio u gostima protiv Ajntrahta sa 2:0, dok su Bajer Leverkuzen i Frajburg odigrali nerešeno 1:1.