SPEKTAKL U ŠEFILDU: Mančester junajted napravio veliki preokret, pa ostao bez pobede u 90. minutu

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Šefilda i Mančester junajteda igrali su večeras nerešeno 3:3 u poslednjoj utakmici 13. kola engleske Premijer lige.

Duel na stadionu Bramal Lejn doneo je dva različita poluvremena i potpunu dominaciju Šefilda u prvih sat vremena igre, ali potom i preokret Junajteda u završnici susreta.

Domaćin je poveo pogotkom Džona Fleka u 19. minutu, da bi na 2:0 povisio Lis Muse u 52.

Junajted je od tog trenutka zaigrao znatno ofanzivinije, što je timu Ole Gunara Solskjera donelo preokret. Prvo je mladi levi bek Brendon Vilijams u 72. minutu smanjio zaostatak, a ujedno mu je to bio prvi pogodak za Mančester, da bi pet minuta kasnije Mejson Grinvud pogodio za 2:2.

Već u 79. minutu preokret Mančesteru doneo je Markus Rašford, ali je Šefild preko Olivera Mekbrnija u 90. došao do bitnog boda.

Šefild je posle današnje utakmice šesti sa 18 bodova, dok je Junajted deveti sa 17.