KONAČNO! RADONJIĆ POSTIGAO GOL, PA POŽUTEO: Srbin MAJSTORIJOM zadivio Francuze, pa popio karton (VIDEO)

IZLOMIO KIČMU RIVALU

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić zablistao je na gostovanju Olimpika Marselja ekipi Tuluza.

Marselj je slavio sa 2:0, a drugi gol na sjajan način postigao je Nemanja Radonjić.

Radonić je "lažnjakom" zaludeo Augustina Maksimilijana Paitu, a onda levom nogom plasirao loptu pored Batista Rajnea.

Ovaj dribling je podsetio naKristijana Ronalda, pa je Radonjić poslao loptu u dalji ugao i zatresao mrežu u Ligi 1 u desetom meču ove sezone.

Pogledajte:

Marsej je do vođstva od 1:0 prethodno stigao pogotkom Darija Benedeta u 76. minutu, koji je pobegao odbrani Tuluza i iskoristio maestralan pas Dmitrija Pajea.

Domaćin je od 41. minuta igrao sa igračem manje kada je isključen posle ovog trijumfa Marsej ima 25 bodova na drugom mestu Lige 1, dok je Tuluz sa 12 bodova na 19. mestu i u zoni ispadanja.