TOBDŽIJAMA NE POMAŽE NI PROMENA TRENERA: Arsenal osam mečeva bez pobede, osvojio samo bod u Noriču

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala odigrali su danas na gostujućem terenu nerešeno 2:2 sa Noričem, u utakmici 14. kola Premijer lige i nastavili niz od osam utakmica bez pobede.

Norič je poveo u 21. minutu golom Temua Pukija, a izjednačio je Pjer Emerik Obamejang u 29. minutu iz penala. Domaći su ponovo poveli u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Toda Kentvela, a bod Arsenalu doneo je Obamejang, u 57. minutu svojim drugim golom na utakmici.

Arsenal je predvodio privremeni trener Fredi Ljungberg, nakon što je u petak otpušten Unaj Emeri.

Londonski klub je osmi na tabeli sa 19 bodova i sedam bodova zaostatka za četvrtoplasiranim Čelsijem.

Norič je pretposlednji sa 11 bodova i nalazi se na tri boda od sigurne zone.

Fudbaleri Vulverhemtpona odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 sa Šefild junajtedom.

Klub iz Šefilda poveo je u drugom minutu golom Lisa Musea, a konačan rezultat postavio je Met Doerti u 64. minutu.

Vulverhempton je šesti na tabeli sa 20 bodova. Šefild junajted je treću uzastopnu utakmicu odigrao nerešeno i sedmi je na tabeli sa 19 bodova.

Kasnije igraju Lester-Everton i Mančester junajted-Aston Vila.