TIM NAŠEG LUKE MILIVOJEVIĆA USPEŠAN: Kristal Palas minimalcem slavio protiv Bornmauta za visoko peto mesto

premijer liga

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su večeras na svom terenu Bornmut sa 1:0 u prvoj utakmici 15. kola engleske Premijer lige.

Jedini gol na meču viđen je sredinom drugog poluvremena, odnosno u 76. minutu kada je Džefri Šlup posle solo prodora utrčao u šesnaesterac, te sa oko 12 metara levo iskosa snažno šutirao i zatresao mrežu rivala.

Kristal Palas je imao otežavajaću okolnost, pošto je od 19. minuta nastupao s desetoricom igrača zbog direktnog crvenog kartona za Mamadua Sakoa.

Gosti to nisu uspeli da iskoriste, pa je tako ekipa koju sa kapitenskom trakom predvodi Luka Milivojević došla do trijumfa.

Kritstal Palas je peti sa 21 bodom, dok je Bornmut 12. sa 16.