LUKI JOVIĆU PONOVO PONIŠTEN GOL! Srbin nema sreće, ali Real ima: Kraljevski klub do boda u 95. minutu! VIDEO

Primera

Fudbaleri Valensije i Real Madrida odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 17. kola španskog prvenstva.

Domaća Valensija povela je u 78. minutu golom Karlosa Solera, a izjednačio je Karim Benzema u petom minutu nadoknade vremena.

Samo dva minuta ranije Luki Joviću je poništen pogodak. Srpski napadač se našao u ofsajdu posle dodavanja Serhija Ramosa.

Real nije iskoristio današnji kiks Barselone kako bi se odlepio na tabeli. Ekipa Zinedina Zidana ima 35 bodova, koliko i Barselona, ali je zbog lošije gol razlike ostala druga na tabeli.

Za sredu je zakazan prvi ovosezonski El klasiko, a domaćin će biti Barselona.

Valensija zauzima osmo mesto na tabeli sa 27 bodova.