VREME REMIJA: Kiks Intera u Lećeu, Mihajloviću bod protiv Verone

SERIJA A

Fudbaleri Lećea i Intera odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 20. kola italijanske Serije A.

Golova na ovom meču nije bilo sve do 72. minuta kada je Alesandro Bastoni doneo prednost gostima, ali je samo pet minuta kasnije izjednačio Marko Mankosu.

Inter je drugi na tabeli italijanskog šampionata sa 47 bodova, dok je Leće na 17. poziciji sa 16 osvojenih bodova.

Istim rezultatom završen je i meč Bolonje i Verone. Ekipa Siniše Mihajlovića je povela u 20. minutu preko Matije Banija, a izjednačio je Fabio Borini u 81. minutu.

Verona je deseta na tabeli sa 26 bodova, dok je Bolonja dve pozicije ispod sa dva boda manje.

Pobednika nije bilo ni na meču Breše i Kaljarija koji je završen rezultatom 2:2. Oba pogotka za Brešu postigao je Ernesto Toregrosa, dok se na drugoj strani dva puta u strelce upisao Žoao Pedro.

Kaljari je šesti na tabeli sa 30 bodova, dok je Breša na 18. mestu sa samo 15 osvojenih bodova.