INTER PREKINUO LOŠU SERIJU: Neroazuri u gostima slavili nad Udinezeom (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Intera pobedili su na gostujućem terenu Udineze sa 2:0 u 22. kolu Serije A.

Strelac oba gola za Inter bio je Romelu Lukaku u 64. i 71. minutu.

Utakmica je otvorena sa dve velike prilike za Udineze, ali neprecizni su bili Rodrigo De Paul i Seko Fofana.

U 64. minutu Nikolo Barela je uputio centaršut, a Lukaku šutirao po sredini gola i doneo prednost svom timu.

Samo nekoliko minuta kasnije Interu je dosudjen i jedanaesterac, a siguran izvodjač bio je upravo Lukaku, koji je duplirao vodjstvo.

Imali su fudbaleri Udinezea još tri šanse do kraja meča, ali ih nisu iskoristili, te se rezltat nije menjao.

Inter se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli Serije A, uz 51 bod, dok Udineze zauzima zauzima 15. poziciju sa 24 boda.

U sledećem kolu Inter će na svom terenu dočekati Milan, dok će Udineze gostovati Breši.