FUDBALER BRIŽA ŠOKIRAO SVE NA OLD TRAFORDU: Pogledajte reakciju Simona Delija! Reagovao kao golman i upropastio svoj tim

POMOGAO MANČESTER JUNAJTEDU

Fudbaler Klub Briža Simon Deli reagovao je poput golmana na utakmici Lige Evrope sa Mančester junajtedom.

Igrao se 23. minut revanša šesnaestine finala na "Old Trafordu" kada je Skot Mektomini šutirao, a Deli se bacio i manirom iskusnog čuvara mreže rukom zaustavio njegov udarac!

Sudija Gozubujuk je odmah pokazao na belu tačku, a fudbaleru iz Obale Slonovače crveni karton.

Holandski arbitar je posle konsultovao VAR i potvrdio svoju prvobitnu odluku, iako je sve od starta bilo jasno.

Iz tog penala Mančester junajted je poveo 1:0, a do kraja prvog poluvremena bilo je već 3:0...