ODIGRAN I POSLEDNJI MEČ ŠESNAESTINE FINALA: Remi srpskom Ajntrahtu u Austriji doneo prolaz u osminu finala! VIDEO

LIGA EVROPE

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta plasirali su se večeras u osminu finala Lige Evropa, pošto su u revanš utakmici šesnaestine finala odigrali nerešeno 2:2 na gostovanju protiv Salcburga.

Utakmica je trebalo da se igra juče, ali je pomerena zbog nevremena.

Salcburg je poveo u 10. minutu golom Andreasa Ulmera, a izjednačio je Andre Silva u 30. Novo vodjstvo domaćima doneo je Žerom Onguene u 72. minutu, a konačan rezultat postavio je Silva, svojim drugim golom na utakmici u 83. minutu.

U prvoj utakmici u Nemačkoj Ajntraht je pobedio sa 4:1, pa je ukupnim rezultatom 6:3 prošao dalje.

Ajntraht će u osmini finala Lige Evropa igrati protiv Bazela.