MAKSIMOVIĆ VODI HETAFE U LIGU ŠAMPIONA: Srbin pogodio za veliku pobedu protiv Majorke! VIDEO

Primera

Fudbaleri Espanjola i Atletiko Madrida odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 26. kola španske Primere, što je važan rezultat za Hetafe srpskog fudbalera Nemanje Maksimovića.

Ovaj remi Atletika iskoristio je Hetafe, pošto je mali klub iz Madrida slavio nad Majorkom 1:0, a pobednički pogodak delo je Srbina Nemanje Maksimovića.

Espanjol je protiv Atletika poveo autogolom Stefana Savića u 24. minutu, a izjednačio je Saul u 47. minutu. Atletiko je četvrti na tabeli Primere sa 44 boda, dok je Espanjol poslednji sa 20 osvojenih bodova.

U narednom kolu, Atletiko dočekuje Sevilju, a Espanjol gostuje Osasuni.