MAŽIĆ GLEDAO MAKAZICE BEJLA I ZALUTALOG KARIJUSA: Real savladao Liverpul i odbranio evropsku titulu! VIDEO

NA DANAŠNJI DAN

Pre tačno dve godine Real Madrid je u velikom finalu Lige šampiona, odigranom na Olimpijskom stadionu u Kijevu, savladao Liverpul sa 3:1,

Pravdu na tom susretu je delio srpski arbitar Milorad Mažić, koji je tako dobio najveće priznanje u karijeri.

Dva ključna aktera ovog meča bili su golman "redsa" Lorisa Karijus i krilni napadač kraljevskog kluba Garet Bejl.

Nemac zbog katastrofalnih grešaka, a Velšanin zbog magije.

Real je poveo na startu drugog poluvremena nakon nečuvenog poteza Karijusa, koji je rukom želeo da odigra do nekog od saigrača, ali je Karim Benzema ispružio nogu, lopta ga je pogodila i završila u mreži.

Izabranici Jirgena Klopa uspevaju da se vrate i samo četiri minuta kasnije preko Sadija Manea uspevaju da izjednače.

Ipak, ubrzo na scenu stupa Bejl, koji samo 120 sekundi nakon ulaska na teren postiže spektakularan pogodak makazicama sa oko 12 metara, lopta je završila gornjem levom uglu Karijusovog gola.

Karijus je još jednom " zablistao" u finišu meča.

Bejl je oprobao udarac sa 25 metara.

Činilo se da će Nemac ovoga puta biti siguran, ali to se nije desilo.

Užasno je reagovao, lopta mu je praktično prošla kroz ruke i to je bilo 3:1, konačan rezultat utakmice.

Real je tako osvojio treću uzastopnu, a četvrtu ukupnu titulu prvaka Evrope u periodu od pet godina.

Ipak, Liverpul ovo nije pokolebalo ,jer je naredne sezone ponovo došao do finala, gde je ovoga puta slavio, pobedivši Totenhem sa 2:0.