CRVENA ZVEZDA U POLUFINALU KUPA: Tandem Ivanić - Ben za dva minuta otpisao Inđiju VIDEO

Kup Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pošto su kao gosti savladali Inđiju sa 2:1 (2:0).

1 / 5 Foto: @starsport

Crveno-beli su do pobede stigli golovima Ivanića i Bena u 35. i 36. minutu, dok je malu dozu neizvenosti doneo Jovanović u 86. minutu.

Utakmica je odigrana pred oko 1.000 gledalaca.

U tri četvrtfinala u sredu se sastaju Čukarički - Radnički (15), Radnik - Partizan (17.30) i Vojvodina - Mladost (20).

Fudbaleri Inđije dočekuju Crvenu zvezdu u utakmici četvrtfinala Kupa Srbije.

SASTAVI

INĐIJA: Preković – Cucin, Mihajlov, Jovanović, Čermelj – Purtić, Krasić – Bastajić, Banjac, Ilić – Vidić.

CRVENA ZVEZDA: Borjan – Gobeljić, Rodić, Milunović, Degenek – Petrović, Jovančić, Ivanić, Ben – Vukanović, Pavkov.

2. POLUVREME

88. minut - Žuti karton za fudbalera Inđije Bosančića.

87. minut - GOOOL! Jovanović smanjuje rezultat, glavom je matirao Borjana.

86. minut - Izmena u Zvezdi, umesto Ivanića igraće Pankov. Takođe, umesto Rodića u igri je Gabrić.

85. minut - Žuti karton za Čermelja, fudbalera Inđije.

79. minut - Dvostruka izmena u Inđiji, Dimitrijević umesto Krasića, a umesto Brane Ilića Marković na terenu.

69. minut - Izmena u Zvezdi, Jovičić umesto Vukanovića.

65. minut - Žuti karton za Milosavljeva zbog oštrog starta na Gobeljiću.

64. minut - Vukanović pogađa stativu. Lepa akcija gostiju posle slobodnog udarca.

62. minut - Izmena u Zvezdi, napadač umesto napadača, Tomane menja Pavkova.

60. minut - Dvostruka izmena u Inđiji, Dimitrov i Milosavljev ulaze u igru umesto Banjca i Bastajića.

57. minut - Žuti karton za Purtića, u skoku je rukom udario Jovančića.

48. minut - Inđija je krenula nešto ofanzivnije, Purtić je šutirao preko gola.

1. POLUVREME

42. minut - Gužva na terenu. Zakačili su se Vidić iz Inđije i Pavkov iz Crvene zvezde. Uleteli su i ostali igrači da smiruju strasti, a sudija Lazar Lukić je obojici pokazao žuti karton.

36. minut - GOOOL! Ben je strelac! U dva minuta Zvezda je slomila otpor domaćina. Ivanić se sada revanširao Benu, centrirao je a napadač crveno-belih glavom matirao Prekovića. Domaćini su tražili prekršaj nad golmanom, ali bezuspešno.

35. minut - GOOOL! Mirko Ivanić je strelac! Ben je centrirao sa desne strane, a Ivanić glavom skoro iz mrtvog ugla matirao Prekovića.

29. minut - Ben je propustio najbolju priliku za Zvezdu. Sam je napravio šansu između dvojice fudbalera Inđije, ali je loše šutirao na kraju.

22. minut - Velika prilika za Inđiju. Posle kornera je Čermelj bio najviši u skoku, šutirao, a Borjan uspeo da zakači loptu i skrene je van gola.

16. minut - Ben je izveo slobodan udarac sa oko 20 metara, ali samo u živi zid.

15. minut - Prvi žuti karton na utakmici, dobio ga je Jovanović iz Inđije.

14. minut - Prva opasna akcija domaće ekipe. Banjac je šutirao u okvir gola Zvezde, Borjan hvata.

13. minut - Rodić je šutirao sa ivice šesnaestarca, ali neprecizno.

9. minut - Korner za Zvezdu, Degenek je šutirao glavom preko gola. Prvi pravi pokušaj na utakmici.

U slučaju nerešenog rezultata posle 90 minuta izvodiće se penali.

U Inđiji je prisutno između 800 i 1.000 navijača.

Biće to treći međusobni duel ovih ekipa u sezoni, a onaj jedan odigran u Inđiji završen je nerešeno 1:1.