NESALOMIVI MIHA POKORIO MEACU: Bolonja SPEKTAKULARNIM preokretom savladala favorizovani Inter u Milanu! VIDEO

VELIKA POBEDA

U okviru 30. kola italijanske Serije A Bolonja koju vodi srpski stručnjak Siniša Mihajlović savladala je Inter u Milanu 1:2 i to nakon preokreta,.

Da podvig bude veći treba reći da su gosti 20 minuta utakmice igrali sa igračem manje.

Poveo je Inter i to preko Lukakua koji je dočekao odbitak na par metara od gola i nije imao težak zadatak da pogodi nebranjeni deo mreže.

Kada je u 57. minutu Sorijano dobio crveni karton mislilo se daje sve rešeno, ali baš naprotiv.

Najpre je Lautaro Martinez promašio penal i od tada kreću kola nizbrdo za Inter.

Siniša Mihajlović napravio je trostruku izmenu, ušli su Bani, Palasio i Juvara, zamenili su Tomijasua, Orsolinija i Sansonea.

Upravo je Juvara uspeo da izjednači rezultat u 74. minutu, dočekao je loptu na 16 metara od gola, i sjajnim udarcem izjednačio rezultat.

Tu nije bio kraj Interovim mukama jer je Bastoni dobio drugi žuti karton u 77. minutu, a tri minuta kasnije potpuni šok na " Meaci"

Fantastična akcija Bolonje, Domingez je fantastično pronašao Beroua koji ne greši za veliku pobedu Bolonje!