VUKOVI SIGURNI NA SVOM TERENU: Pobeda Vulverhemptona za šesto mesto na tabeli! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su na svom terenu Kristal Palas sa 2:0, u utakmici 37. kola Premijer lige i popeli se na šesto mesto na tabeli.

Vulverhempton je poveo u 41. minutu golom Danijela Podensa, a konačan rezultat postavio je Džoni u 68. minutu.

Vulvsi sada imaju 15 pobeda i 59 bodova i preuzeli su šesto mesto od Totenhema, koji na sedmom mestu ima bod manje.

Kristal Palas je nastavio niz loših rezultata, a posle 17. poraza u ligi zauzima 14. mesto na tabeli sa 42 boda.

Ranije danas Everton je na gostovanju pobedio Šefild junajted sa 1:0, dok je Brajton izborio opstanak u ligi zahvaljujući osvojenom bodu protiv Njukasla, 0:0.