DEBI IZ SNOVA LUISA SUAREZA: Atletiko demolirao Granadu, dva gola Urugvajca! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su danas na svom terenu Granadu sa 6:1, u utakmici trećeg kola španskog prvenstva.

Atletiko je poveo u devetom minutu golom Dijega Koste, a zatim je u 16. minutu njegov saigrač Saul promašio penal.

Atletiko je drugi gol postigao u 47. minutu, kada je strelac bio Anhel Korea, a tri gola prednosti doneo je Žoao Feliks u 68. minutu.

Posle toga strelac u domaćem timu bio je i Markos Ljorente, a zatim je dvostruki strelac bio Luis Suares, koji je nedavno došao iz Barselone. On je golove postigao u 85. minutu i trećem minutu nadoknade vremena.

Jedini gol za Granadu postigao je Horhe Molina u 87. minutu.

Atletiko je odigrao jednu utakmicu i ima tri boda, dok je Granada odigrala tri meča i ima šest bodova.