ORLOVI ZAPALILI DRUŠTVENE MREŽE: Evo šta tviteraši pišu posle dramatične pobede Srbije nad Norveškom (FOTO)

BARAŽ ZA EP

Fudbalska reprezentacija Srbije na korak je od plasmana na Evropsko prvenstvo, pošto je u meču baraža slavila nad Norveškom sa 2:1 posle produžetaka, a igra "Orlova" izazvala je razne reakcije na društvenim mrežama.

Srbija je bila bolja tokom cele utakmice i imala je nekoliko izglednih prilika, a povela je tek u 82. minutu golom Milinković-Savića. On je dao gol samo dva minuta pošto je ušao utakmicu, na asistenciju Aleksandra Mitrovića.

Srpski tim ipak nije uspeo da sačuva prednost, pošto je u 88. minutu izjednačio rezervista Matijas Norman. Pobedu Srbiji nad Norveškom u Oslu doneo je Sergej Milinković-Savić lepim lobom u 103. minutu.