FA KUP: Lester, Šefild junajted i Svonsi lako do 4. kola

očekivano

Fudbaleri Lestera plasirali su se danas u četvrto kolo FA kupa pošto su na gostujućem terenu pobedili drugoligaša Stouk sa 4:0.

Lester je poveo 34. minutu golom Džejmsa Džastina, a prednost je udvostručio Mark Olbrajton u 59. minutu. Treći gol postigao je Ajose Peres u 79. minutu, a konačan rezultat postavio je Harvi Barns u 81. minutu.

Premijerligaš Šefild junajted plasirao se u četvrto kolo pobedom na gostujućem terenu protiv trećeligaša Bristol Roversa 3:2.

Donkaster, koji se takmiči u trećoj ligi pobedio je u trećem kolu na gostovanju drugoligaša Blekburn sa 1:0.

Drugoligaš Šefild venzdej pobedio je kao gost četvrtoligaša Ekseter sa 2:0, dok je drugoligaš Svonsi bio bolji na gostovanju od četvrtoligaša Stivenidža sa 2:0.

U četvrto kolo plasirao se drugoligaš Bornmut pobedom na svom terenu protiv četvrtoligaša Oldama 4:1, kao i drugoligaš Vajkomb, koji je kao domaćin pobedio Preston, koji se takodje takmiči u Čempionšipu, sa 4:1.