NOVO SLAVLJE PARTIZANA U BELEKU: Crno-beli minimalcem pobedili Ruh na pripremama (VIDEO)

KONTROLNA UTAKMICA

Fudbaleri Partizana savladali su ukrajinski Ruh sa 1:0 u četvrtom pripremnom meču.

Partizan je tako ostvario i treću pobedu na pripremama, pošto je ranije savladao Zaglembje sa 2:1 i Desnu sa 1:0.

Sada su na pripremama na skoru 3-1, pošto su i doživeli jedan poraz – od ruskog Rubina (2:5).

Jedini gol na meču postigao je Filip Holender u 22. minutu.

Marko Živković je ukrao loptu na sredini terena, prosledio je Nathu, a Izraelac sjajno levom nogom pronalazi Filipa Holdenera, koji je zakucao loptu u rašlje za vođstvo Partizana.

Holdener je imao dve prilike u drugom poluvremenu, ali se istakao golman Ruha Misak, koji je neutralisao udarce reprezentativca Mađarske.

Ruh je imao nekoliko pokušaja sa distance u poslednjih 15 minuta, ali nije uspeo da zatrese mrežu Vladimira Stojkovića.

Partizan od 15:00 igra još jednu prijateljsku utakmicu. Protivnik je makedonski Sileks.