KRALJEVSKI KLUB TONE SVE DUBLJE: Nova blamaža Reala i Zidana, Radoja slavio usred Madrida! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Levantea pobedili su danas na gostujućem terenu Real Madrid sa 2:1, u utakmici 21. kola španskog prvenstva.

Real je poveo u 13. minutu golom Marka Asensija, a izjednačio je Hose Morales u 32. minutu. U 64. minutu Levante je mogao da povede, ali je golman Reala Tibo Kurtoa odbranio penal Rodjeru Martiju.

Levante je pobedio golom Rodjera Martija u 78. minutu.

Real je od devetog minuta igrao sa desetoricom, pošto je Eder Militao dobio crveni karton zbog oštrog prekršaja.

Real je prerpeo četvrti poraz u ligi i na drugom mestu na tabeli ima 40 bodova, sedam bodova manje, ali i dve utakmice više od prvoplasiranog gradskog rivala Atletika.

Levante je odigrao 20 utakmica, a posle šeste pobede u prvenstvu zauzima deveto mesto na tabeli sa 26 bodova.