KOSTIĆ BLISTAO U POBEDI AJTRAHTA: Srbin dao jedan, a namestio još dva gola, Joviću epizoda! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobedili su danas na gostujućem terenu Hofenhajm sa 3:1, u utakmici 20. kola Bundeslige.

Ajntraht je poveo u 15. minutu golom srpskog fudbalera Filipa Kostića, a izjednačio je Ila Bebu u 47. minutu. Gostujući tim poveo je u 62. minutu pogotkom koji je postigao Evan Obit N'Dika, a dva minuta kasnije konačan rezultat postavio je Andre Silva.

I kod drugog i trećeg gola aistent je bio srpski internacionalac

Filip Kostić

Klub iz Frankfurta je ostvario treću uzastopnu pobedu u ligi, ukupno devetu i četvrti je na tabeli sa 36 bodova.

Hofenhajm je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno deveti i zauzima 12. mesto sa 22 boda.

Danas je trebalo da se igra i utakmica Arminije i Verdera, ali je odložena zbog snežne oluje koja je pogodila Nemačku.