DRAGOVIĆ POGODIO: Pobeda Austrije, remi Izraela i Škotske

KVALIFIKACIJE ZA MUNDIJAL

Fudbaleri Austrije pobedili su u Beču Farska Ostrva sa 3:1, u utakmici drugog kola Grupe F u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2022.

Selekcija Farskih Ostrva povela je u 19. minutu golom Sonija Ragnara Natestada, a u 30, minutu izjednačio je Aleksandar Dragović. Austrija je povela u 37. minutu pogotkom Kristijana Baumgartnera, a konačan rezultat postavio je Saša Kalajdžić u 44. minutu.

U drugoj utakmici u toj grupi Izrael i Škotska odigrali su u Haifi nerešeno 1:1.

Domaći su poveli u 44. minutu golom Dora Pereza, a izjednačio je Rajan Frejzer u 56. minutu.

Na tabeli Grupe F prva je Danska sa šest bodova, Austrija ima četiri, Škotska dva boda, a po jedan bod imaju Farska Ostrva, Izrael i Moldavija.