ENGLEZI SLAVE MEGVAJERA: Kapiten Junateda matirao Poljake. Mađari i Albanci lako

KVALIFIKACIJE ZA MUNDIJAL

Fudbaleri Engleske pobedili su na svom terenu Poljsku sa 2:1, u utakmici trećeg kola Grupe I kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

Hari Kejn je u 19. minutu sa penala doneo vođstvo Engleskoj, izjednačio je Jakub Moder u 58. minutu, a pobedu domaćoj selekciji doneo je Hari Megvajer u 85. minutu.

Reprezentacija Mađarske je bila sigurna na gostovanju Andori i slavila je sa 4:1, dok je Albanija u gostima bila bolja od San Marina sa 2:0.

Engleska je prva na tabeli sa devet bodova, Mađarska je druga sa sedam, Albanija ima šest, Poljska četiri, dok su Andora i San Marino bez bodova.