GDE VODITE SUDIJU NA VEČERU?! Društvene mreže GORE, Španci zgroženi: Žestoke prozivke na račun Barselone! (FOTO)

SPORNE ODLUKE

Diskutabilne sudijske odluke obeležile su meč 29. kola La Lige Barselona - Valjadolid.

Fudbaleri Barselone savladali su Valjadolid rezultatom 1:0, a gol odluke postigao je Usman Dembele u 90. minutu utakmice.

Nakon meča u centru pažnje našao se glavni sudija Santijago Latre.

Španski arbitar je pogurao Barsu do trijufma. Nije svirao očigledan penal za goste, nakon igranja rukom Đordija Albe u šesnaestercu Katalonaca, a onda je u 79. minutu dodelio direktan crveni karton Oskaru Planesu, pa je Valjadolid do kraja meča igrao sa desetoricom na terenu.

Zanimljivo, obe situacije su bile izuzetno sumnjive, ali VAR se nije oglasio!

Nakon meča ljubitelji fudbala u Španiji počeli su da prozivaju Barselonu i sudiju Latrea na društvenim mrežama.

Penal za Valjadolid

"Gde vodite sudiju na večeru", jedan je od zanimljivh komentara koji su osvanuli na mrežama.

Barselona se ovim trijumfom približila Atletiku na bod zaostatka.