LIVERPUL KONAČNO POBEDIO NA ENFILDU: Redsi nakon preokreta savladali Aston Vilu i osvetili se za SEDMICU iz Birmingema! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na svom terenu ekipu Aston Vile sa 2:1, u utakmici 31. kola Premijer lige.

Liverpul je ovom pobedom prekinuo niz od šest uzastopnih poraza na domaćem terenu i sada je četvrti na tabeli Premijer lige sa 52 boda, koliko ima i petoplasirani Vest Hem.

Na drugoj strani, Aston Vila je deseta sa 44 osvojena boda.

Aston Vila je povela u 43. minutu golom Olija Votkinsa, izjednačio je Mohamed Salah je u 57. minutu, a pobedu "crvenima" doneo je Trener Aleksander-Arnold u 91. minutu

Liverpul se ovom pobedom na neki način osvetio Aston Vili za katastrofu iz prvog dela šampionata kada je izgubio 7:2