BAJERN SE JOŠ NIJE OPORAVIO OD PORAZA PROTIV PSŽ: Bavarci u kombinovanom sastavu kiksnuli protiv Union Berlina! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su danas na svom terenu ekipu Volfsburga sa 4:3, u utakmici 28. kola nemačke Bundeslige.

Volfsburg je poveo u šestom minutu golom Ridlea Bakua, ali je Ajntraht preokrenuo rezultat golovima Daičija Kamade u osmom i Luke Jovića u 27. minutu.

Vout Veghorst je u 46. minutu doneo izjednačenje Volfsburgu, da bi Andre Silva i Erik Durm doneli novo vodjstvo Ajntrahtu golovima u 54. i 61. minutu.

Konačan rezultat je autogolom u 85. minutu postavio Tuta.

Volfsburg je treći na tabeli nemačkog šampionata sa 54 boda, dok je Ajntraht četvrti sa bodom manje.

Luka Jović

Fudbaleri Bajerna i Union Berlina odigrali su nerešeno 1:1 na Alijanc Areni.

Bajern je poveo preko Džamala Musijale u 68. minutu, a izjednačenje i bod Union Berlinu doneo je Markus Ingvartsen uz 85. minutu.

Ekipa Bajerna je prva na tabeli sa 65 bodova, odnosno ima pet više od drugoplasiranog Lajpciga, dok je Union Berlin sedmi sa 40 osvojenih bodova.

U preostale dve utakmice, Lajpcig je pobedio Verder u gostima sa ubedljivih 4:1, dok su Herta i Borusija Menhengladbah odigrale nerešeno 2:2.