DVA MINUTA MAGIJE CRNO BELIH! Popović ODBRANIO PENAL, Rikardo rešio sve VIDEO

RADOST GROBARA

Dva minuta drugog poluvremena bila su dovoljna fudbalerima Partizana da u revanš meču kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Dunajske Srede povedu sa 2:0 i praktično overe plasman u 3. kolo., gde ih čeka ruski Soči.

Patizan je u prvom poluremenu poveo golom Danila Pantića i uglavnom držao konce igre u svojim rukama.

Ipak u 76. minutu, penal za Dunajsku stredu nakon neopreznog starta Saničanina. Šutirao je Balić ali ga je Popović sjajno pročitao i fantastično odbranio.

Dva minuta kasnije, nakon centaršuta Uroševića Rikardo se sjajno snašao u petercu i savladao nemoćnog Jedličku za 2:0 i ključni korak ka trećem kolu.

Partizan je računajući prvi meč u Beogradu u kom je slavio sa 1:0 slavio ukupnim rezultatom 3:0 i u narednoj rundi čekaju ga dueli sa ruskim Sočijem