RONALDO PESNICOM UDARIO PROTIVNIKA! SKANDAL SVETSKIH RAZMERA: Kristijano izgubio razum posle provokacije Irca! VIDEO

NEVEROVATNO

Glavna zvezda Portugala u meču protiv Republike Irske napravio novi potez o kojem će se pričati.

Nije dobro krenulo reprezentaciji Portugala u septembarskom ciklusu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo!

U meču protiv Republike Irske na domaćem terenu su posle prvih 45 minuta imali zaostatak 1:0, Kristijano Ronaldo je prethodno propustio šansu iz penala, a da sve bude gore - udario je i protivničkog igrača!

Sve više toga dopušta sebi slavni Portugalac u ovim kvalifikacijama. Nakon famoznog bacanja kapitenske trake u Beogradu u finišu meča protiv Srbije, sada je otišao korak dalje.

As Mančester junajteda je bio spreman da posle 15 minuta igre izvede penal koji je sviran u korist Portugala, ali mu je igrač Irske O'Šej prišao i nešto prigovarao.

O'Šej je i malo pomerio loptu, a Ronaldo mu je uzvratio udarcem. I za taj potez nije dobio ni žuti karton, a kamoli nešto više! Evo kako je to izgledalo

Odmah nakon toga, Ronaldo nije uspeo da realizuje penal, jer mu je Bazunu odbranio udarac, da bi posle toga Irci poveli preko Džona Igana.

Da ironija bude veća Ronaldo je u finišu sa dva pogotka glavom doneo pobedu Portugalu.

Čovek koji nije ni trebao da bude na terenu.