I TO SU DOČEKALI: Prva pobeda Borusije Menhengladbah u novoj sezoni Bundeslige! VIDEO

NEMAČKA

Fudbaleri Borusije pobedili su večeras na svom terenu u Menhengladbahu Arminiju iz Bilefelda sa 3:1, u utakmici četvrtog kola Bundeslige.

Domaći su poveli golom Larsa Štindla u 35. minutu, a izjednačio je Masaja Okugava u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Ekipa iz Menhengladbaha povela je u 69. minutu drugim golom Štindla na utakmici, a konačan rezultat postavio je Denis Zakarija u 72. minutu.

Borusija Menhengladbah ima četiri boda na 11. mestu na tabeli, a Arminija, koja i dalje nema pobedu u ligi, zauzima 14. mesto sa tri boda.

Ranije danas Ajntraht i Štutgart odigrali su nerešeno 1:1, a Herta je kao gost pobedila Bohum sa 3:1.