SPEKTAKL U MILANU: Podela bodova u derbiju Intera i Atalante! Promašen penal i poništen gol u finišu meča! VIDEO

LUDNICA

Fudbaleri Intera i Atalante odigrali su večeras u Milanu nerešeno 2:2, u utakmici šestog kola Serije A.

Inter je poveo u petom minutu golom Lautara Martinesa, a Atalanta je preokrenula golovima Ruslana Malinovskog u 30. i Rafaela Toloja u 38. minutu.

Milanska ekipa izjednačila je u 71. minutu golom Edina Džeka, a zatim je njegov saigrač Federiko Dimarko u 85. minutu promašio penal.

Fudbaler Atalante Roberto Pikoli postigao je gol u 88. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Obe ekipe prekinule su niz od po dve pobede i ostvarile su po drugi remi u ligi. Inter zauzima treće mesto na tabeli sa 14 bodova, Atalanta je peta sa 11 bodova.

Ranije danas Milan je kao gost pobedio Speciju sa 2:1.