BRUKA MILIJARDERA IZ PSŽ ZA SVE PARE: Mesi, Mbape i Nejmar pukli k'o zvečka u Renu! Nisu uputili nijedan udarac u okvir gola VIDEO

Poraz Parižana

Fudbaleri Pari Sen Žermena doživeli su težak poraz na gostovanju Renu, koji se ove godine nalazi u donjem delu tabele.

Ren je na svom terenu savladao milijardere iz Pariza sa 2:0 golovima Laborde u 45. minutu i Taita u 46. minutu.

Potpuno neverovatno zvuči činjenica da napadači kakvi su Lionel Mesi, Kilijan Mbape ili Nejmar nisu uputili nijedan udarac u okviru gola rivala.

Ren je stigao do 12 bodova i prekinuo niz od tri uzastopna poraza. Pari Sen Žermen je prekinuo niz pobeda, ali je sa 24 boda ubedljivo prvi.