POGODAK KOJI JE BAŠ ZABOLEO: Tadić MEĐUNOŽJEM naleteo na stativu! Posle meča je upitan KAKO JE TAMO DOLE, a njegov odgovor je HIT

LIGA ŠAMPIONA

Srpski fudbaler i igrač Ajaksa Dušan Tadić rekao je da je sjajan osećaj pobediti Borusiju Dortmund u Ligi šampiona, ali da je njegov tim igrao loše u prvom poluvremenu.

Ajaks je u četvrtom kolu Grupe C Lige šampiona pobedio u gostima Borusiju Dortmund sa 3:1.

"Sjajan je osećaj pobediti ovako dobar tim na ovako lepom stadionu. Loše smo odigrali prvo poluvreme, lako smo gubili loptu. Na poluvremenu smo rekli da moramo da ispravimo greške i da se brže oslobadjamo lopte. Drugo poluvreme je bilo mnogo bolje, i uspeli smo da zabeležimo četvrtu pobedu iz četiri meča, što je odlično", rekao je Tadić, a prenela Uefa.

Tadić je postigao izjednačujući gol u 72. minutu kada je iskoristio centaršut Entonija, i lošu reakciju odbrane Dortmunda. On je na drugoj stativi uklizao i ubacio loptu u mrežu, rizikujući da se povredi pošto je raširenih nogu išao pravo na stativu.

Dušan Tadić
Dušan Tadić
Dušan Tadić

Srbin je posle utakmice otišao do stative i fotografisao je. Podelio je sa pratiocima na Instagramu da i metalna konstrukcija nije prošla sjajno kada se sudarila sa njim, dok je govora o tome bilo i u izjavi za medije.

Dušan Tadić

- Kako stoje stvari...tamo dole? - upitao ga je novinar posle meča.

- Dobro sam! Jak sam tamo - nasmejao se Tadić!

Ajaks je prvi u grupi sa maksimalnim učinkom, a u sledećem kolu će gostovati Bešiktašu.