BARNLI ŠOKIRAO ČELSI: Plavci zaustavljeni, Norič razbio maler! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Čelsija i Barnlija odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 11. kola Premijer lige.

Čelsi je poveo u 33. minutu golom Kaja Haverca, a izjednačenje i bod Barnliju doneo je Matej Vidra u 80. minutu.

Ekipa sa Stamford Bridža je prva na tabeli sa 26 bodova, odnosno ima tri više od Mančester sitija, a četiri od Liverpula koji će svoj meč 11. kola igrati sutra protiv Vest Hema.

Na drugoj strani, Barnli je na 18. poziciji sa osam osvojenih bodova.

Fudbaleri Kristal Palasa su na svom terenu slavili protiv Vulverhemptona sa 2:0, golovima Vilfreda Zahe u 61. i Konora Galagera u 78. minutu.

Kristal Palas je trenutno deveti na tabeli sa 15 bodova i ima bod manje od Vulverhemptona koji je na osmoj poziciji.

Fudbaleri Noriča upisali su prvu pobedu u sezoni pošto su u gostima slavili protiv Brentforda sa 2:1.

Matijas Norman i Temu Puki su golovima u šestom i 29. minutu doneli Noriču prednost od 2:0, da bi konačan rezultat postavio Riko Henri u 60. minutu.

Norič je sada pretposlednji na tabeli Premijer lige sa pet bodova, dok je Brentford na 14. mestu sa 12 bodova.