ŠTA TREBA DA SE DESI DA BI BARSELONA POBEDILA?! Katalonci imali 3:0 na poluvremenu, ali ih je UNIŠTIO gol u 96. minutu VIDEO

La Liga

Fudbaleri Selte i Barselone odigrali su danas nerešeno 3:3, u 13. kolu španske La Lige.

Barselona je na poluvremenu vodila sa 3:0, ali je Selta uspela da se vrati u meč i golom Iaga Aspasa u šestom minutu nadoknade vremena stigne do nerešenog rezultata.

Ovo je četvrti vezani meč Barselone bez pobede u prvenstvu.

Sterlci za Barselonu bili su Ansu Fati u petom, Serhio Buskec u 18. i Memfis Depaj u 34. minutu.

Golove za Seltu postigli su Jago Aspas u 52. i šestom minutu sudijske nadoknade vremena i Nolito u 74. minutu.

Barselona je deveta sa 17 bodova, a Selta 14. sa 12 poena.

U narednom kolu, Barselona će dočekati Espanjol, dok će Selta ugostiti Viljareal.