LUDILO NA "MESTAJI": Valensija golovima Dura u nadoknadi vremena stigla do boda protiv prvaka Španije

LA LIGA

Na meču protiv madridskog Atletika, u timu Valensije do 65. minuta bio bivši fudbaler Crvene zvezde Uroš Račić

Fudbaleri Valensije i Atletiko Madrida odigrali su večeras nerešeno 3:3, u izuzetno meču 13. kola španske Primere.

Gosti su poveli golom Luisa Suareza u 35. minutu, a u nastavku meča do izjednačenja Valensija dolazi posle autogola crnogorskog fudbalera i bivšeg štopera Partizana Stefana Savića u 50. minutu.

Aktuelni šampioni su golovima Antoana Grizmana u 58. i Šime Vrsaljka u 62. minutu, došli do vođstva od 3:1. Valensija je u nadoknadi vremena golovima Uga Dura, u drugom i šestom minutu uspela da dođe do boda.

Bio je to derbi kola španske lige za dugo pamćenje na "Mestaji", na radost navijača Valensije. Srpski fudbaler Uroš Račić igrao je do 65. minuta za domaći tim.

Na tabeli Primere Atletiko zauzima četvrto mesto sa 23 boda, dok je Valensija 10. sa 17 bodova. U sledećem kolu madridski tim dočekuje Osasunu, a Valensija gostuje Real Sosijedadu.