FUDBALSKI GENIJE! Nestvarno je šta Mitrović radi ove sezone! Posle gola u Lisabonu nastavio je sa TOTALNOM DOMINACIJOM na ostrvu

nerealno

Napadač reprezentacije Srbije, Aleksandar Mitrović, ne planira da prestane sa nestvarnim partijama ove sezone!

Nakon što je odveo "Orlove" na Svetsko prvenstvo pogotkom u 90. minutu protiv Portugala, napadač Fulama je u prvom narednom meču ponovo zatresao mrežu.

Mitrović je u 24. minutu utakmice 18. kola Čempionšipa koja je završena rezultatom 4:1 doneo prednost Fulamu protiv Barnslija.

To je njegov 21. gol, a uz to ima i šest asistencija u 18 utakmica. Ubedljivo je najbolji strelac u drugoj ligi engleskog fudbala, a Fulam bi novom povedom stigao do prvog mesta na tabeli, uz utakmicu više od Bornmuta.

Drugi gol za Fulam je postigao Karvaljo u 34. minutu, a na poluvremenu je na semaforu pisalo "2:0".

Ekipa iz Londona je u 72. minutu osigurala tri boda preko Kebana, a tračak nade koji je Barnsliju dao Adebajo u 78. minutu, ugašen je golom Harija Vilsona tri minuta kasnije.