DERBI SERIJE A PRIPAO NEROAZURIMA: Inter savladao Napoli i prišao im na samo 4 boda! VIDEO

ITALIJA

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu u Milanu Napoli sa 3:2, u utakmici 13. kola Serije A i naneli mu prvi poraz u šampionatu.

Napoli je poveo u 17. minutu golom Pjotra Zjelinjskog, a izjednačio je Hakan Čalhanoglu iz jedanaesterca u 25. minutu. On je u 44. minutu asistirao Ivanu Perišiću kod vodećeg gola, a zatim je strelac u milanskom timu bio i Lautaro Martines, u 61. minutu.

Konačan rezultat postavio je Dris Mertens pogotkom u 78. minutu.

Napoli je u poslednje dve utakmice bez pobede, a večeras je pretrpeo prvi poraz u ligi. Ekipa je prva na tabeli sa 32 boda, koliko ima i drugoplasirani Milan.

Posle osmog trijumfa u ligi, Inter je treći sa 28 bodova.