BRĐANI SA PENALA JEDVA DO BODA U NADOKNADI: Novi remi Čukaričkog i Novog Pazara

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Čukaričkog i Novog Pazara odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1, u utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Vođstvo gostima u 37. minutu doneo je Bojan Čečarić udarcem glavom sa oko 10 metara.

On je bio strelac posle pokušaja Nikole Vlajkovića, koji je sa oko 30 metara pogodio prečku.

Konačan rezultat u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena postavio je Stefan Čolović iz jedanaesterca.

Kazneni udarac za domaćina dosuđen je zbog igranja rukom Filipa Pavišića, iako su igrači Novog Pazara sugerisali da ga je lopta najpre pogodila u telo.

Čukarički

Dve ekipe su prošlog četvrtka u Novom Pazaru igrale zaostalu utakmicu drugog kola, a i tada je utakmica završena bez pobednika, 2:2.

Čukarički je zadržao treće mesto na tabeli sa 28 bodova, dok je Pazar i dalje na poslednjoj, 16. poziciji i ima 12 bodova.

Novi Pazar u 18. kolu dočekuje ekipu Proletera, a Čukarički gostuje Metalcu.