SERGEJ OBELEŽIO MEČ U ĐENOVI: Milinković-Savić pogodio, asistirao, pa "pocrveneo"

SERIJA A

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras u Đenovi domaću Sampdoriju sa 3:1, u utakmici 16. kola Serije A.

Lacio je poveo u sedmom minutu golom srpskog fudbalera Sergeja Milinković-Savića, a zatim je dvostruki strelac bio Ćiro Imobile, koji je golove postigao u 17. i 37. minutu.

Milinković-Savić bio je asistent kod drugog pogotka Imobilea, a u 67. minutu dobio je drugi žuti karton i morao je da izadje sa terena.

Konačan rezultat postavio je Manolo Gabijadini u 89. minutu.

Rimski klub prekinuo je niz od tri utakmice bez pobede, a posle sedme pobede zauzima sedmo mesto na tabeli sa 25 bodova.

Sampdorija je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno deveti i 15. je na tabeli sa 15 bodova.