DOKAZALI DA NISU SLUČAJNO NAJVEĆE IZNENAĐENJE BUNDESLIGE: Frajburg ubedljivo pobedio Borusiju u Menhengladbahu! VIDEO

NEMAČKA

Fudbaleri Frajburga pobedili su večeras u Menhengladbahu domaću Borusiju sa 6:0, u utakmici 14. kola Bundeslige.

Svih šest golova Frajburg je postigao do 37. minuta. Prvi gol postigao je Maksimilijan Egeštejn u drugom minutu, a zatim je tri minuta kasnije strelac bio Kevin Šade.

Treći gol postigao je Filip Lajnhart u 12. minutu, Nikolas Hofler bio je strelac u 19. a zatim je pogodak postigao Lukas Holer u 25. minutu. Konačan rezultat postavio je Niko Šleterbek u 37. minutu.

Frajburg je prekinuo niz od tri poraza, a posle sedme pobede zauzima četvrto mesto na tabeli sa 25 bodova.

Ekipa iz Menhengladbaha je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno šesti i zauzima 13. mesto sa osam bodova.