LALE PALE NA KROVU: Voždovac savladao Vojvodinu u Superligi

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu ekipu Vojvodine sa 3:1, u meču 19. kola Super lige Srbije.

Domaći tim je u 18. minutu mogao do vođstva, ali je gol Aleksandra Stanisavljevića poništen, pošto je pre pogotka igrao rukom.

Voždovac ipak do prednosti dolazi četiri minuta kasnije. Korner je izveo Stanisavljević, a glavom je gol postigao Marko Ivezić.

Samo minut kasnije gostujući tim dolazi do izjednačenja, nakon što je udarac uputio Miljan Vukadinović, a prilikom intervencije loptu u svoju mrežu je poslao Stefan Hajdin.

Voždovac

U nastavku meča igrač Voždovca Ivan Milosavljević je iskoristio grešku odbrane novosadskog tima, i u 74. minutu je vratio prednost.

Stanisavljević je u 78. minutu izveo slobodan udarac, a najviši u skoku je bio Nikola Vujnović.

Vojvodina je četvrta na tabeli Super lige Srbije sa 29 bodova, dok je Voždovac sedmi sa 25 bodova.

U sledećem kolu Voždovac gostuje Novom Pazaru, a Vojvodina dočekuje Spartak iz Subotice.