ODMAH JE ZNAO DA JE NAPRAVIO GLUPOST: Neviđena nepromišljenost! Pogledajte na koji način je srpski fudbaler dobio crveni karton

uf, ovo boli

I ovo se viđa u profesionalnom fudbalu.

Definitivno će Nikola Čumić upamtiti utakmicu Luzerna protiv Grashopersa u kojoj je bio strelac.

Krilni napadač Lucerna je napravio veliku grešku zbog koje je isključen sa utakmice.

Naime, on je u 79. minutu zatresao mrežu, a nekoliko sekundi kasnije sudija mu je pokazao crveni karton. Razlog za to je radovanje, odnosno skidanje dresa tokom proslave pogotka.

Čumić je zaboravio da je samo četiri minuta ranije već zaradio žuti karton, a čim je skinuo dres skapirao je šta je učinio, međutim bilo je kasno. Sudija Pikoli je morao da ga pošalje u svlačionicu.

Video snimak situacije možete da pogledate OVDE.

Gol srpskog fudbalera koji je tokom letnjeg prelaznog roka dovođen u vezu sa Crvenom zvezdom bio je izjednačujući, a utakmica je završena rezultatom 1:1.