NAJBIZARNIJI CRVENI KARTON U POSLEDNJE VREME I TO U PREMIJER LIGI: Fudbaler Arsenala U NEVERICI, dobio je dva žuta u sekundi VIDEO

englezi...

Dugo nismo videli čudniji crveni karton od onog koji je pokazan na utakmici Arsenala protiv Vulvsa.

Topdžije su u 24. kolu pobedile na gostovanju rezultatom 1:0, a od 69. minuta utakmice ekipa Mikela Artete je igrala sa igračem manje.

Dvadesetogodišnji Brazilac je praktično u istoj sekundi dobio dva žuta kartona, automarski i crveni.

Sudija Majkl Oliver je pustio prednost posle jednog faula Martinelija, a u nastavku akcije je napravio još jedan prekršaj nakon kog je prekinuta igra.

Oliver je odlučio da pokaže Martineliju žuti karton za oba faula, što ranije sudije nisu praktikovale.

- Uzrujan sam jer mi je teško da prihvatim da je to crveni karton. Ali ponosan sam na ekipu koja se borila da zadrži rezultat i na pobedu - ukratko je rekao Gabrijel Martineli nakon utakmice.